Typ nabídky

Minimální mzda

Operativní nákupčí | 45 000 Kč

referenční číslo: 16-20-398422 | aktuálnost: 01.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš zkušenosti z operativního nákupu a domluvíš se anglicky?
Přidej se do našeho malého týmu nákupčích kousek od Brna!

Náplň práce:
- vyjednávání o cenách a podmínkách pro zajištění dodávek materiálu, služeb a zboží pro zakázky i na sklad
- zadávání nákupních objednávek na základě reportu
- monitorování a doplňování stavu nákupních objednávek, skladových zásob materiálu a zboží
- fyzická kontrola dílů či kompletních produktů v průběhu výroby u dodavatele a po jejich dodání na sklad
- řešení případných reklamací
- odpovědnost za kvalitu nakupovaných položek
- spolupráce s oddělením logistiky
- koordinace s výrobou při plánování návazných operací po dodání materiálu
- identifikace problematických míst a rizik na straně dodavatelů
- zadávání požadavků na kalkulace u dodavatelů
- zpracování cenových nabídek
- správa a revize ceníků

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- schopnost čísti VÝKRESOVOU DOKUMENTACI
- zkušenost se systémem na plánování materiálu a potřeb
- znalost práce v EXCELu
- AJ na komunikativní úrovni = denní komunikace se zahraničními dodavateli
- velmi dobré vyjednávací schopnosti
- ŘP sk. B

Nabízíme

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na stravování
- Multisport karta
- zvýhodněné tarify pro tebe i tvou rodinu
- možnosti dalšího vzdělávání (jazykové/odborné)
- stabilní zázemí a přátelský kolektiv

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Město Brno, Brno,

Region: Jihomoravský kraj, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita