Typ nabídky

Minimální mzda

Rada / Odborný rada

referenční číslo: 5b5982b8babecf1bb64a8874 | aktuálnost: 24.06.2020

Drážní úřad

Drážní úřad vyhlašuje VŘ na služební místo do oddělení ostatních drah a vleček.
Náplň činnosti na služebním místě zejména spočívá:
Výkon činnosti stavebního úřadu na drahách dle zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů.
Výkon státního dozoru na drahách dle zákona č. 266/1994 Sb., o drahách, ve znění pozdějších předpisů.

Požadujeme

  • bakalářský nebo magisterský studijní program technického, dopravního nebo právního zaměření

Nabízíme

  • možnost profesního a jazykového vzdělávání
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • 6 dnů zdravotního volna
  • stravenky
  • Unišek + FKSP
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební telefon

Doplňující info

Pracoviště Praha

Místo pracoviště: Wilsonova 300/8, Praha 2 - Vinohrady, 121 06

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday