Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á referent/ka - sociálně-právní ochrana dětí

referenční číslo: 61166637459e3546b840c2a2 | aktuálnost: 01.11.2023

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice "odborný/á referent/ka - sociálně-právní ochrana dětí". Podrobné podmínky pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.praha18.cz - zaměstnání - volná pracovní místa. Kontaktní osoba: Hana Klingerová, tel.: 284 028 172.

Náplň práce

Náplň práce:

  • zajišťování odborných a specializovaných agend na úseku sociálně-právní ochrany dětí,
  • návrhy a okamžitá opatření na úseku sociálně-právní ochrany dětí,
  • zastupování nezletilých jako kolizní opatrovník,
  • provádění dohledu nad nezletilými,
  • ochrana dětí před škodlivými vlivy, které ohrožují jejich řádnou výchovu,
  • poskytování poradenské a výchovné pomoci v sociální a rodinné oblasti,
  • výkon terénní sociální práce.

Požadujeme

požadované vzdělání:

dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách § 110, odst. 4

  1. vyšší odborné vzdělání se zaměřením na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost,
  2. vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku,

požadované znalosti:

  • praxe v sociální práci výhodou,
  • zkouška odborné způsobilosti při sociálně-právní ochraně dětí výhodou,
  • velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook, popř. práce s databázemi),

další dovednosti, schopnosti:

  • organizační a komunikační schopnosti,
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • operativnost při uplatňování právních předpisů,
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu,
  • přesnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové práce,
  • ochota vynakládat maximální pracovní výkon.

Nabízíme

  • stabilní práci v platové třídě 10 až 11 + osobní ohodnocení + zvláštní příplatek,
  • přátelské prostředí
  • pružná pracovní doba,
  • 2x týdně cvičení na pracovišti,
  • možnost využití 4 denního pracovního týdne 2x do měsíce,
  • příspěvek na stravování,
  • Flexipass,
  • Multisport kartu,
  • 5 týdnů dovolené + 5 Sick Days,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • 2x ročně odměny.
  • narozeninový den (placené volno v den narozenin)

Mzda: 35 000 - 48 000 Kč

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: referent, sociální pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday