Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á referent/ka odboru výstavby a územního rozhodování

referenční číslo: 6130a49e7f2458637106d803 | aktuálnost: 01.11.2023

Městská část Praha 18

Městská část Praha 18 - Úřad městské části vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice "odborný/á referent/ka odboru výstavby a územního rozhodování". Podrobné podmínky pro přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.praha18.cz - zaměstnání - volná pracovní místa. Kontaktní osoba: Lucie Rychecká, tel.: 284 028 215.

Náplň práce

  • činnost na úseku obecného stavebního úřadu v rozsahu zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (dále jen stavební zákona),
  • vedení územních a stavebních řízení v rámci svěřené působnosti na úseku stavebního zákona,
  • vydávání opatření ve zjednodušeném postupu stavebního úřadu - územních souhlasů, souhlasů s ohlášenou stavbou, kolaudací atd.,
  • vedení přestupkových řízení a řešení přestupků na úseku stavebního zákona,
  • provádění zvláštních pravomocí stavebního úřadu.

Požadujeme

požadované vzdělání:

dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon

  1. vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo
  2. vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo
  3. střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví (začínající na platové třídě 9),

  požadované znalosti:

  • znalost právních předpisů, zejména zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu,
  • orientace ve stavebních výkresech,
  • praxe v oboru a ve veřejné správě výhodou,
  • zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění výhodou,
  • zkouška odborné způsobilosti dle zákona 250/2016 Sb. výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook, popř. práce s databázemi),

další dovednosti, schopnosti:

  • organizační a komunikační schopnosti,
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • operativnost při uplatňování právních předpisů,
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu,
  • přesnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové práce,
  • ochota vynakládat maximální pracovní výkon

Nabízíme

  • stabilní práci v platové třídě 10 + osobní ohodnocení,
  • přátelské prostředí,
  • příspěvek na stravování,
  • Flexipass,
  • Multisport kartu,
  • 5 týdnů dovolené + 5 dní zdravotního volna,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • 2x ročně odměny,
  • narozeninový den (placené volno v den narozenin).

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč

Místo pracoviště: Bechyňská 639, Praha 18, 19900

Region: Praha

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: referent/referentka, úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday