Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha strojů (lisů) / Montážní dělník - Doubí u Turnova

referenční číslo: 633bfd7a0f07bf9e3c0dc433 | aktuálnost: 08.01.2023

KV Final s.r.o.

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?

KV Final s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Doubí u Turnova hledáme tyto pracovníky:

Náplň práce:

  • výroba lisovaných dílů dle příslušných postupů
  • identifikace vyráběných dílů předepsaným způsobem
  • provádění záznamů do výrobních listů a centrálního systému atd.

Požadujeme:

  • SOU vzdělání, nejlépe s výučním listem, případně praxe ve výrobním podniku výhodou
  • zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
  • hrubá měsíční mzda od 25.000 Kč do 35.000 Kč
  • práce ve 3 směnném provozu
  • možnost rychlého posunu na vyšší pozice, seřizovač, nástrojař, údržbář, konstruktér, vývoj apod.
  • trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
  • plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
  • dotované závodní stravování
  • hrazené očkování proti chřipce
  • nástupní bonus 15.000 Kč
  • odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
  • skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Další informace:

Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914

nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz

Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Doubí 44, Doubí u Turnova, 463 45

Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, obsluha stroje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování