Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha ohraňováku na 1 směnu (26-30.000 Kč)

referenční číslo: 31609 | aktuálnost: 26.01.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi technický typ a máš zkušenosti s obsluhou ohraňovacího lisu / laseru? Hledáš práci na 1 směnu s volnými víkendy?

Pak není na co čekat, pošli nám svůj životopis a rozšiř řady v úspěšné výrobní společnosti!!!

Hledáme posilu na pozici:

OBSLUHA OHRAŇOVÁKU NA 1 SMĚNU (26-30.000 Kč)

Náplň práce

  • práce podle výkresové dokumentace
  • kontrola vyrobených dílů
  • dodržování pracovních postupů
  • základní nastavení stroje a jeho údržba

Požadujeme

  • praxe v obsluze ohraňovacího lisu podmínkou
  • vyučení v technickém oboru výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • práce na 1 směnu
  • dovolená 25 dní
  • stravenkový paušál
  • místo výkonu práce: okolí Šternberka

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba