Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC strojů - praxe není podmínkou

referenční číslo: 41741 | aktuálnost: 05.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci se strojírenském zaměření? Chcete získat zkušenosti s CNC obráběním nebo máte už předchozí praxi na obdobné pozici? Jste manuálně zručný/zručná?  Pak jste náš člověk a hledáme právě vás. Zašlete nám svůj životopis.
obsluha CNC obráběcího centra kontrolování a následné změření vyrobených dílů po zaškolení budete seřizovat stroje na novou výrobu včetně provádění rozměrových korekcí a uvolnění dílu do sériové výroby práce s technickou dokumentací

Požadujeme

ukončené základní vzdělání orientace ve výrobní dokumentaci je výhodou ochota pracovat ve třísměnném provozu manuální zručnost

Nabízíme

mzda v rozmezí 35 000 - 65 000 Kč (podle zkušeností) příspěvek za doporučení zaměstnance v hodnotě 10 000 Kč 13. plat Flexipass Multisport karta  příspěvek na stravování ve firemní kantýně příspěvek na cestu do práce příspěvky a proplacení za přesčasy 25 dní dovolené důkladné zaškolení na pozici možnost vzdělávacích kurzů - jazykové kurzy firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba