Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC soustruhu - DVĚ směny

referenční číslo: 40606 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s obslouhou CNC soustruhu (ideálně v sstému Sinumerik nebo Fanuc) a hledáte novou práci bez nočních směn?  Nehledáme experty, ale postačí i kratší zkušenost - budete precizně zaškoleni.
obrábění malých a středních dílů - ne sériová výroba  samostatné seřízení a obsluha CNC soustruhu průběžná kontrola procesu, práce s měřidly  údržba a čištění stroje

Požadujeme

alespoň vyučení ve strojírenském oboru zkušenosti na obdobné pozici podmínkou čtení technické dokumentace ochota pracovat na dvě směny

Nabízíme

odpovídající mzdové ohodnocení motivační systém odměn ke mzdě malý přátelský kolektiv na pracovišti místo výkonu práce blízko centra Brna stravenky/stravenkový paušál svousměnný provoz bez nočních směn zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba