Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha a údržba tepelného hospodářství

referenční číslo: 1611016216 | aktuálnost: 13.04.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblastech jako jsou provozování technických zařízení, energetika, prodej tepla a realizace MaR, hledáme vhodné kandidáty pro rozšíření pracovního týmu do oblasti Obsluha a údržba tepelného hospodářství.

OBSLUHA - TOPENÁŘ - ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce:

  • Servis a údržba následujících zařízení – (kotle, tepelná čerpadla, objektové kotelny a výměníkové stanice, podlahová topení, řízené větrání s rekuperací, měřící a regulační systémy pro vytápění, regulační ventily pro řízení spotřeby tepla, ekvitermní regulace, vodoměry a měřiče tepla, stoupačky a ležaté rozvody topení, vody, plynu)

Požadujeme:

  • Elektro zkoušky - vyhlášku 50/1987
  • Technické povědomí
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost
  • Slušné vystupování a flexibilitu

OBSLUHA - TOPENÁŘ - SVÁŘEČ

  • Obsluha vytápění, ohřívače, výměníku a dalších technologií
  • Práce při opravách a údržbě tepelného hospodářství (výměna ventilů, těles, čištění filtrů, montáž měřidel atd)

Požadujeme:

  • Svářečský průkaz

Nabízíme:

  • Spolupráci na HPP
  • Pracovní dobu dle zařazení 7:00 – 15:30 nebo směny 12 h (dle volby kandidáta)
  • Mzdu dle zařazení od 30 000 Kč do 50 000 Kč
  • Možnost využít firemního ubytování na Praze 6
  • Zázemí společnosti Praha 6
  • Místo výkonu práce Praha + nejbližší okolí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství

Profese: elektrikář, svářeč, technik v plynárenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování