Typ nabídky

Minimální mzda

Obráběč kovů na 2 směny - m/ž(30-37.000 Kč)

referenční číslo: 29641 | aktuálnost: 17.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s obráběním kovů na soustruhu nebo fréze? Hledáte nové uplatnění? Rádi byste práci na 1 směnu? Pak tedy zašlete svůj životopis a přidejte se k nám!

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

OBRÁBĚČ KOVŮ NA 2 SMĚNY - M/Ž(30-37.000 Kč)

Náplň práce

  • obrábění dílů dle technické dokumentace
  • práce v kusové výrobě
  • práce na 2 směny

Požadujeme

  • výuční list
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení podle zkušeností a znalostí
  • odměny a prémie
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: okolí Uničova

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba