Typ nabídky

Minimální mzda

Obráběč klasických obráběcích strojů Olomouc - až 40 tisíc

referenční číslo: 41951 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu (či kolegyni), který má praxi na klasických konvenčních obráběčkách. Jestli jste to vy, máme pro vás dobře zaplacenou pozici a práci jen na jednu - ranní směnu. Pošlete nám svůj životopis.
Obrábění na klasickém soustruhu podle výkresů Jednosměnný provoz (končíte po 14. hodině)

Požadujeme

Praxe na klasické obráběčce Čtení technických výkresů

Nabízíme

Mzda až 40 tisíc Dovolená navíc Příspěvky na penzi Stravenky  Práce na dobu neurčitou Skvělá dopravní dostupnost Jen ranní směna Dobrá parta lidí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl