Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Obchodný zástupca so slovenčinou - B2B klienti

referenční číslo: 41282 | aktuálnost: 04.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Náš klient, úspešná medzinárodná spoločnosť s českými koreňmi, hľadá novú posilu do svojho obchodného tímu. Súčasný obchodný tím je dlhodobo stabilný a tvorí ho 10 obchodníkov, ktorí telefonicky komunikujú so stávajúcimi B2B klientmi. Aj keď komunikácia s klientmi prebieha telefonicky, nejedná sa o žiadne call centrum. Hlavnou úlohou obchodníkov je starostlivosť o klientov (key account management) a rozširovanie portfólia produktov/služieb u klientov.
Komunikácia so stávajúcimi klientmi (dopravnými spoločnosťami) prostredníctvom telefónu, príp. e-mailu (komunikovať telefonicky budete cca 2 hodiny denne) Starostlivosť o stávajúcich klientov (key account management) Rozširovanie portfólia produktov/služieb u klientov (medzi firemné produkty patria napr. palivové karty, pohonné hmoty, mýtne služby, GPS atď.) a tvorbu obchodných ponúk "na mieru" Spolupráca s obchodníkmi v teréne a podporou obchodu (obchodný tím = agilný tím, spoločne zdieľate KPIs) Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov (jedná sa o občasnú záležitosť, firma ma samostnaný tím, ktorý sa venuje výlučne akvizíciám)

Požadujeme

Nakoľko sa jedná o obchodnú pozíciu, je potrebné, aby ste mal/a vynikajúce komunikačné schonosti a prozákaznícky prístup.
Skúsenosti z oblasti predaja sú pre nás výhodou, no dávame príležitosť aj juniorným kandidátom, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v oblasti obchodu.

Nabízíme

HPP, nástup podľa Vašich možností Fixnú mzdu podľa Vašich skúseností + mesačné obchodné bonusy Flexibilnú pracovnú dobu, home office Možnosť skráteného úväzku (min. 6 hodín denne) 5 týždňov dovolenky, 3 sick days Kafetériu s výberom benefitov podľa Vašich preferencií - stravenky, karta Multisport, príspevok na poistenie atď. Relaxačné miestnosti (jóga, stolný tenis, stolný futbal, PS4), terasu, stojany na bicykle Firemnú reštauráciu, občerstvenie na pracovisku Dobrovoľnícky deň a osobný budget pre darcovstvo Kurzy, školenia, výuku jazykov Žiadny striktný dress code :-) Modernú kanceláriu takmer v centre Prahy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek