Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník pro korporátní klientelu (znalost podnikových financí)

referenční číslo: 42266 | aktuálnost: 24.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme erudovaného obchodníka se vzděláním oblasti SŠ/VŠ Ekonomie (účetnictví, podnikové finance apod.), který má zkušenosti v oblasti korporátních financí a na základě fin. analýzy a investičních záměrů podniků, vytvoří vhodné financování.  Jedná se o segment SME - Olomouckého regionu.
  vyhledávání a oslovování nových klientů na trhu v segmentu SME Olomouckého kraje (z 50% akviziční část) spravovat a dlouhodobě pečovat o portfolio přidělených klientů  vedení obchodních jednání, včetně finančního poradenství (fin. výkazy, podnikové finance, investice, kurzové riziko a další)

Požadujeme

minimálně SŠ/VŠ Ekonomického směru prokazatelná obchodní praxe, alespoň 3 roky v segmentu korporací / oblast bankovnictví, financování, konzultační činnost (rozbor fin. výkazů podniků apod.) očekáváme výborné komunikační dovednosti a profesionální přístup pozitivní naladění, cit pro klienta, naslouchání jeho potřeb a chuť se profesně posouvat Aj na komunikativní úrovni

Nabízíme

silná značka společnosti, která tě v tvé práci plně podpoří  motivující finanční ohodnocení příležitost pro svůj osobní růst odborné vzdělávání pestrý systém benefitů místo výkonu práce je Olomouc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví