Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - auto K soukromým účelům (30 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 30919 | aktuálnost: 01.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z obchodního oddělení ze strojírenských společností? Disponujete technickými znalostmi a umíte vytvářet prosperující vztahy se zákazníky? Hovoříte dobře anglickým jazykem? Pak nám pošlete svůj životopis ještě dnes!
Zavedená strojírenská výrobní společnosti obsazuje pozici:

OBCHODNÍK - AUTO K SOUKROMÝM ÚČELŮM (30 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Účast na obchodních schůzkách a služebních cestách (v ČR i v zahraničí)
  • Aktivní akvizování a vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • Následná péče o klienty a udržování dobrých vztahů
  • Kooperace a spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe strojírenského zaměření
  • Technické znalosti a orientaci ve strojírenství
  • Zkušenosti z obdobné obchodní pozice ve strojírenské společnosti - výhodou
  • Středně pokročilou znalost angličtiny
  • Výborné komunikační dovednosti, tah na branku

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Služební automobil, notebook a mobil
  • Home office, 25 dní dovolené
  • Příspěvěk na stravování
  • Místo výkonu práce: u Kroměříže

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství