Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodnice/ obchodník - služby (35-40.000 kč+provize+auto)

referenční číslo: 39400 | aktuálnost: 10.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní, schopný vyjednávat? Jste orientovaný na zákazníka a máte zkušenosti s komunikací se zákazníkem? Nechybí Vám profesionální vystupování a špetka soutěživosti? Administrativní práci berete jako samozřejmost a né nutné zlo? Přihlaste se do výběrového řízení!
Pošlete mi Váš životopis k posouzení!

Pro významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici:

OBCHODNICE/ OBCHODNÍK - SLUŽBY (35-40.000 Kč+PROVIZE+AUTO)

Náplň práce

  • Péče o stávající klienty a hledání nových klientů
  • Prodej servisních služeb
  • Cenotvorba, nabídky, kalkulace
  • Úzká komunikace s klienty
  • Práce s interními databázemi
  • Komunikace napříč firmou

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka - umíte napsat mail a rozumíte :)
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Schopnost navazovat kontakty

Nabízíme

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Flexibilní pracovní dobu a navíc o půl hodinky kratší
  • Měsíční bonusový systém
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na multisport kartu
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: okres České Budějovice

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair