Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodní zástupce ve službách - Praha

referenční číslo: 41596 | aktuálnost: 23.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Technologická společnost zabývající se pronájmem zařízení na čištění a výdej pitné vody, hledá do svého týmu parťáka se zkušenostmi na pozici obchodníka. Vašimi zákazníky budou společnosti, které mají zájem o instalaci vysoce kvalitního výdejníku pitné vody v kancelářích pro své zaměstnance. Společnost svými sofistikovanými technologiemi zamezuje spotřebě plastových lahví, snižuje uhlíkovou stopu a zároveň zákazníkům poskytuje nadstandardní služby v oblasti servisu zařízení. Pozice je vhodná pro akviziční obchodníky, kterým vyhovuje práce v terénu při osobních schůzkách se zákazníky v kombinaci s prací z domova či z kanceláře v Praze. Odměnou Vám kromě fixní mzdy budou i nezastropované měsíční bonusy, smartphone, tablet, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, stravenky, home office, flexibilní pracovní doba, volná ruka při organizaci vlastní náplně práce a smlouva na HPP nebo v případě zájmu IČO.
aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v Praze nebo Vysočině (přizpůsobíme vašemu bydlišti) poskytování odborného poradenství zákazníkům pravidelné osobní návštěvy zákazníků vedení obchodních jednání zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv velkým pomocníkem Vám na schůzkách se zákazníky bude tablet, který Vám uleví od práce se zadáváním údajů o objednávkách do interního systému po zaškolení Vám bude téměř polovinu cold callů zajišťovat zkušená telefonistka udržování kontaktů v aktuálních projektech, podpora prodeje, reporting

Požadujeme

zkušenosti na pozici obchodního zástupce skvělé komunikační a prezentační dovednosti řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem vysoké nezastropované měsíční bonusy (v začátcích cca 10 000 Kč, později cca 45 000 Kč a výše) smartphone, tablet, laptop a služební vůz i k soukromým účelům (Škoda Octavia 4) home office flexibilní pracovní doba příspěvky na stravování každé pondělí firemní snídaně občerstvení na pracovišti společenské firemní akce teambuildingy pečlivé zaškolení pravidelné vzdělávání v oboru kanceláře v Praze standardní smlouva na HPP nebo IČO nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup