Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce s AJ - strojírenství (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 39244 | aktuálnost: 17.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte ideálně zkušenosti s prodejem strojírenských nebo technických výrobků? Jste člověk s tahem na branku a týmový hráč? Domluvíte se anglicky? Chcete se starat o moravskoslezský a olomoucký region? Výborně! Tak mi reagujte a zašlete Váš životopis!

Nadnárodní společnost hledá kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ - STROJÍRENSTVÍ (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • aktivní výhledávání nových zákazníků
  • spolupráce s distributory ve svěřeném regionu
  • vedení obchodních jednání
  • příprava smluv a dokumentů
  • spolupráce na projektech
  • marketingová podpora

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • obchodního ducha, tah na branku

Nabízíme

  • automobil i k soukromým účelům
  • kvartální odměny
  • týden dovolené navíc, sick days
  • Cafeterie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na kulturu, sport, penzijní připojištění
  • lokalitu: Ostravsko

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství