Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro zahraniční trhy

referenční číslo: 40599 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, která poskytuje zákazníkovi komplexní služby té nejvyšší kvality a navazuje na tradici výroby rozvodů medicinálních a technických plynů hledá do týmu obchodně zaměřeného kolegu s pokročilou znalostí anglického jazyka. Díky tradici, profesionalitě a celosvětovém působení společnosti budete mít možnost reprezentovat společnost a nabízet její služby na zahraničních trzích.
Identifikace nových obchodních příležitostí ve svěřeném teritoriu Péče o stávající zahraniční zákazníky a budování dlouhodobých vztahů s nimi Účast při obchodních jednáních v zahraničí Akvizice nových zahraničních klientů Dohled nad realizací jednotlivých obchodních případů Práce na stávajících projektech

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru Bez velmi dobré znalosti angličtiny se neobejdete, vzhledem k tomu, že v ní budete uzavírat obchody a projednávat technické otázky  Znalost dalšího jazyka (například dánština, norština, a další) je velkou výhodou, pomůže vám lépe navázat vztah s klientem v jeho rodném jazyce Víte co obnáší pozice Key account managera, protože jste ji již nejméně 3 roky vykonávali Ochota cestovat a časová flexibilita, naši zákazníci jsou z různých koutů světa Obchodní a komunikativní osobnost, protože kontakt s klientem bude vaší hlavní náplní práce Reprezentativní vystupování, budete tváří naší společnosti Schopnost analyzovat a porozumět provozu zákazníka a výzvám, kterým čelí

Nabízíme

Zázemí tradiční společnosti s dobrým jménem Profesionalitu a portfolio služeb, které dávají smysl Služební automobil Telefon, notebook Volná pracovní doba Vzdělávání, možnost profesního a osobního růstu Příspěvek na životní/penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup