Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro moravu - filtrační systémy / obrábění

referenční číslo: 41828 | aktuálnost: 09.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pocházíš z Olomoucka, nebo rád/a cestuješ po Moravě. Pokud máš zkušenost ideálně s prodejem filtračních systémů, odsáváním v oblasti obráběcích strojů, nebo se můžeš pochlubit obchodní praxí ze segmentu strojírenství, jako obchodně technický zástupce, přijď se nám představit.
Návštěva zákazníků na Olomoucku a celé Moravy Komplexní návrh řešení odsávání a filtrace vzduchu u průmyslových procesů (obrábění kovů, tváření apod.) Administrativní a technická příprava projektů Flexibilní doba – pouze 1x za 14 dní osobní porada v Praze, jinak cestování po Moravě, kanceláří HO

Požadujeme

  Seniorská praxe z technického segmentu (obrábění, filtrační technologie pro kovoprůmysl apod.) Obchodní duch, příjemné a reprezentativní vystupování Zodpovědnost za region Morava - vítáme bydliště na Olomoucku Řidičský průkaz B Vzdělání technického zaměření, ideálně strojírenství Komunikativní angličtina

Nabízíme

55 000 Kč hrubého plus 4x ročně prémie K dispozici firemní auto (i pro soukromé účely) Počítač, telefon Silné zázemí a lidský přístup
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup