Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní Zástupce/Key Account - technický produkt

referenční číslo: 41146 | aktuálnost: 14.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu, který dostane na starosti svěřené klienty a bude s nimi rozvíjet obchodní vztahy. Pozice je samostatná, přesto v úzkém kontaktu s kolegy na oddělení, s rozložením pracovní doby mezi cestování (cca 2 dny v týdnu) a prací v kanceláří nebo na home office (3 dny v týdnu). Místo výkonu práce: Hradec Králové
obchodní činnost v oblasti zdravotnické techniky udržování vztahů se zákazníky (soukromá, státní i krajská zdravotnická zařízení), také jejich rozvoj a budouvání dlouhodobé důvěry, hledání nových příležitostí komunikaci se zahraničními výrobci, případná účast na technických konferencích či individuálních schůzkách zpracování nabídek (od komunikace s dodavateli, kalkulaci a realizaci kupní smlouvy) aktivní práci na veřejných zakázkách

Požadujeme

praxe na obchodní pozici s technickým produktem-výhodou technické vědomosti, smýšlení komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace s dodavateli, telefonicky / písemně / osobně)

Nabízíme

pružná pracovní doba, možnost využívat Home office služebním automobil i k soukromým účelům 5 týdnů dovolené velká podpora v začátcích, důkladné zaškolení práci v menším přátelském kolektivu 5 kolegů a šéfem na svém místě zdarma občerstvení na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Ostatní