Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce hydraulických lisů

referenční číslo: 1615086357 | aktuálnost: 28.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký sortiment recyklační techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce hydraulických lisů.

Náplň práce:

  • Prodej hydraulických lisů na kartony a folie
  • Hledání nových zákazníků z oblasti logistiky, průmyslu a maloobchodu

Požadujeme:

  • Vzdělání nerozhoduje
  • Obchodní duch, technické nadání
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Základní znalost práce na PC
  • Flexibilita, zodpovědnost a pečlivost
  • Praxe není pro nás tolik důležitá, pro nás je důležitá především chuť do práce
  • AJ nebo NJ výhodou, není podmínkou
  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou
  • Fixní plat 44 000 Kč + bonusová složka podle prodeje, která není omezená
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, tablet, notebook
  • Kvalitní zaškolení
  • Po zkušební době přítomnost v sídle firmy cca 1-2M
  • Oblast prodeje CZ + SK
  • Bydliště v CZ
  • Sídlo firmy je na Praze 5

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, obchodní zástupce, key account manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby