Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní referent | táborsko

referenční číslo: 7-23-396388 | aktuálnost: 13.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Baví Vás komunikace se zákazníky a nebojíte se technického produktu? Pojďte k nám dělat OBCHODNÍHO REFERENTA.

Co by Vás na takové pozici čekalo:
- dostanete portfolio klientů a o ty se budete starat a udržovat s nimi obchodní vztahy
- budete vyřizovat zakázky od A do Z - od poptávky, přes zpracování ve výrobě, hlídání termínů, až po samotné dodání zákazníkovi
- se zákazníky budete komunikovat hlavně v angličtině, velkou výhodou bude také znalost německého jazyka

Pozici obsazujeme pro strojírenskou firmu na Táborsku, která se zabývá CNC obráběním. Že s tímto produktem nemáte zkušenosti? Nevadí! Ve firmě Vás mile rádi zaučí a poskytnou Vám veškerou podporu.

Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na 601 204 498.

Požadujeme

- Minimálne SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ, znalost NJ bude obrovskou VÝHODOU :-)
- Ideálně zkušenosti z obchodu nebo nákupu - není podmínkou, bude stačit zkušenost s jinou administrativní pozicí
- Samostatnost, komunikativnost
- Schopnost práce na PC, znalost MS Office

Nabízíme

- pět týdnů dovolené
- další rozvoj a vzdělávání v oboru
- příspěvek na stravování

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tábor, Tábor,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní