Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický pracovník – Technischer Innendienst

referenční číslo: 1605981900 | aktuálnost: 17.12.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která svým zákazníkům dodává sortiment LED osvětlení, hledáme nového kolegu na pozici Obchodně technického pracovníka pro německy hovořící zákazníky.

Hledáme technicky zaměřeného člověka, který dokáže pracovat samostatně. Pozice je vhodná i pro německy hovořící rodilé mluvčí se základní znalostí češtiny s možností interní komunikace s firemním týmem v anglickém jazyce.

Náplň práce:

  • Technická podpora prodeje v oboru LED osvětlení
  • Telefonická a e-mailová konzultace s německy hovořícími zákazníky
  • Návrh technického řešení a příprava nabídek
  • Produktový management
  • Spolupráce s výrobou a marketingem
  • Styk se zahraničními dodavateli

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
  • Znalost německého jazyka na velmi pokročilé úrovni (i rodilý mluvčí)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (telefonní styk)
  • Znalost českého jazyka není podmínkou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Základní znalost AutoCAD, Dialux výhodou
  • Aktivní přístup k práci, kreativní myšlení
  • Samostatnost, schopnost týmové práce
  • Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • Komunikativnost
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Práce v dynamicky rozvíjející se společnosti s 10letou tradicí v oboru LED osvětlení
  • Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu – zaškolení, odborné vzdělávání
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Přátelský a motivovaný tým spolupracovníků
  • Firemní benefity (13. plat, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další)
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Kanceláře: Vestec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Místo pracoviště: Vestec,

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář, energetik, technik, technik v energetice, obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Bonusy/prémie