Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-technický asistent s NJ | 38 000 Kč/měs.

referenční číslo: 7-0-400565 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme nového parťáka na pozici OBCHODNĚ - TECHNICKÉHO ASISTENTA.

Na této pozici rozhodně využijete německý jazyk a budete každý den komunikovat telefonicky i pomocí e-mailů.
Také budete zpracovávat veškeré zákaznické objednávky v interním systému Helios.
A v neposlední řadě se budete podílet na cenotvorbě zakázek a úzce spolupracovat s oddělením výroby, konstrukce, nákupu a financí.

Pokud by Vás tato práce bavila, neváhejte se na nás obrátit :)

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického směru - pouze VÝHODOU, nikoliv podmínkou
- velmi dobrá znalost NJ podmínkou
- praxe na podobné pozici VÝHODOU
- znalost technických výkresů, schopnost číst
- znalost AJ VÝHODOU
- předchozí zkušenosti z výrobní firmy (strojírenství) VÝHODOU

Nabízíme

- možnost občasné práce z domova
- dovolená 22 dní
- pro uchazeče z jiného regionu relokační balíček
- závodní stravování
- stravenky
- pružná pracovní doba
- smlouva na dobu neurčitou
- po 12 měsících ve firmě bonus 20 000 Kč formou Cafeterie

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné