Typ nabídky

Minimální mzda

New Projects Leader

referenční číslo: 42417 | aktuálnost: 05.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta, který je výrobcem bezpečnostních pásů, zámků, západek a horních nastavení do vozidel hledáme projektového inženýra. Máte rádi vše pod kontrolou a nedělá vám problém koordinovat procesy a činnosti, aby vše do sebe zapadalo jak má. V tom případě nám neváhejte zaslat svůj životopis. Pozice je vhodná i pro absolventy. Těžké začátky vás u klienta nečekají, má dobře nastavený systém adaptace, díky kterému se o Vás v prvních měsících bude starat mentor, který Vám pomůže se zaškolením na pozici.
Tvorba a aktualizace projektových plánů Kontrola jejich proveditelnost z hlediska časového rámce a nutných zdrojů Zodpovědnost za změnová řízení a jejich koordinaci Podílet se na řešení zákaznických reklamacích u nových projektů Zodpovědnost za interní a zákaznické audity Zodpovědnost za PPAP u nových projektů Pravidelná komunikace s centrálními funkcemi v mateřském závodě

Požadujeme

Zkušenost nebo orientace v projektovém managementu Znalost metodiky vedení projektů (APQP), vám pomůže při vykonávání funkce projektového inženýra VŠ/SŠ vzdělání technického směru, pozice je vhodná i pro absolventy Znalost anglického jazyka, pracujeme v mezinárodním prostředí, budete komunikovat přes MS Teams, mail, osobní kontakt Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, pozice vyžaduje služební cesty za zákazníky Výhodou vám bude znalost PPAP, VDA2, FMEA

Nabízíme

Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod) 5 týdnů dovolené Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz) Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl