Typ nabídky

Minimální mzda

.net vývojář | C# | zkrácený úvazek

referenční číslo: 11-16-400015 | aktuálnost: 07.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledá se .net vývojář na zkrácený úvazek.

Jsi student, hledáš dlouhodobou brigádu a věnuješ se programování?

Přidej se k nám a pracuj na vývoji interních aplikací pro Grafton a jeho pobočky po celé Evropě přímo z centra všeho dění a to za pomocí zkušeného mentora!

Konkrétní povinnosti a zodpovědnosti:
- vývoj aplikací ve vývojovém prostředí Visual Studio
- správa svěřeného kódu v prostředí Git
- správa technické a provozní dokumentace, komentování kódu
- odbavovaní požadavků v rámci ServiceDesk nástroje
- řešení technických problémů interních aplikací

Spolupráce na DPP/DPČ
Pracovní úvazek: 20-30hodin týdně, dle tvých možností

Požadujeme

- znalost platformy .NET Framework a programování v jazyku C#
- zkušenost s vývojem v C# alespoň v rámci brigád nebo zajímavých školních projektů
- student VŠ technického vzdělání
- komunikativní AJ
- teamový hráč
- ochota se učit!

Nabízíme

- možnost profesních školení
- občerstvení na pracovišti
- kanceláře v centru Prahy (vedle OD Palladium)

Mzda: 200 - 250 Kč / měsíc

Region: Praha, Česká republika

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy