Typ nabídky

Minimální mzda

Navision Administrator - Praha (65-75.000 Kč)

referenční číslo: 37211 | aktuálnost: 22.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Ovládáte Microsoft NAVISION na pokročilé úrovni? Máte zkušenost s ERP systémy? Chcete se aktivně podílet na implementaci nových funkcí systému v rámci ČR a zahraničí? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

NAVISION Administrator - Praha (65-75.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění trvalého rozvoje ERP systému Navision
  • Podílení se na vývoji a implementaci nových funkcí s IT
  • Optimalizace procesů ICT
  • Nastavování funkcí v ERP Navision
  • Podílení se na projektech v ČR i zahraničí
  • Identifikace a řešení problémů v systému Navision
  • Poskytování školení a podpory pro koncové uživatele

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost Microsoft Navision podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (účast na telekonferencích)
  • Znalost SQL výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost home office (2-3 dny)
  • Benefitní systém (Cafeterie)
  • Stravenky
  • Zaměstnanecké slevy na firemní produkty
  • Možnost kariérního rozvoje
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 65 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby