Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař/údržbář

referenční číslo: 40972 | aktuálnost: 24.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s prací na vystřikolisech a praxi v jejich údržbě? Jste šikula, který si poradí s běžnými opravami mechanických, hydraulických či pneumatických dílů? Vyhovoval by Vám 2 směnný režim bez nočních směn? Pro firmu zabývající se výrobou plastových dílů do automobilů hledám posilu na pozici Nástrojař/údržbář vstřikolisů! Náplň práce: opravy a údržba forem na vstřikování plastů údržba a servis vstřikolisů práce s technickou dokumentací

Požadujeme

SOU technického směru (strojař) manuální zručnost, šikovnost a pečlivost zkušenosti se vstřikolisy technické myšlení

Nabízíme

stabilní mzdu s dalšími bonusy 5 týdnů dovolené  2 dny zdravotního volna příspěvek na dopravu dotované stravování příspěvek na penzijko   Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosímživotopis přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl