Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojář - šance pro absolventy! od 30.000 KČ

referenční číslo: 39568 | aktuálnost: 10.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme parťáky do výroby! Jste vyučen v oboru nástrojář, nebo můžete nabídnout praxi v oboru? Orientace v technické dokumentaci Vám není cizí a nevadí Vám práce na směny? Pak mi pošlete svůj životopis!

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl hledá zkušeného kandidáta na pozici

NÁSTROJÁŘ - ŠANCE PRO ABSOLVENTY! OD 30.000 KČ

Náplň práce

  • Provádění oprav výrobních strojů - převážně lisů
  • Pravidelná údržba strojů a nástrojů
  • Spolupráce na tvorbě plánu optimálního počtu nástrojů
  • Spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Praxe na pozici nástrojáře výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci výhodou
  • Pracovitost a pečlivost, samostatnost
  • Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle praxe
  • 25 dní volna
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Půlroční bonus
  • Příspěvek na ošatné ve výši 450Kč/měsíc
  • Příspěvek na hromadnou dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Příplatek za noční již od 18:00
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba