Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař / plasty - prostějov

referenční číslo: 42271 | aktuálnost: 24.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Místo pro šikovného, technicky zdatného nástrojaře, který si poradí s údržbou a opravou vstřikovacích forem. Uvítáme juniora i zkušeného.
Údržba a oprava vstřikovacích forem Plánovaná i operativní údržba

Požadujeme

Výuční list nebo SŠ vzdělání v technickém oboru Ochota docházet na 3 směny Zkušenosti s opravou či údržbou vstřikovacích forem výhodou Znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

Práci v perspektivní výrobní společnosti, dostanete se k unikátním projektům Motivující finanční ohodnocení Možnost aktivního využívání cizích jazyků Stravenky, flexi pass, roční bonusy a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba