Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí (od 40.000 Kč)

referenční číslo: 30802 | aktuálnost: 16.03.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Zajímá Vás oblast nákupu a nebojíte se jednat o milionových zakázkách? Baví Vás vyjednávat a komunikavat s dodavateli? Chcete být u zavádění nového informačního systému a měnit procesy v rámci systému? Pak neváhejte a zašlete mi Váš aktuální životopis!

Staň se novou posilou ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti:
NÁKUPČÍ (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli
  • Vyjednávání nejvýhodnějších cen
  • Spolupráce s oddělením plánování a logistiky
  • Sledování trhů, vyhledávání nových dodavatelů
  • Administrativa

Požadujeme

  • Praxi v oblasti strojírenství (technický background)
  • Zkušenosti z oblasti operativního nebo strategického nákupu výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost měnit procesy v rámci IS
  • Znalost MS Office

Nabízíme

  • Přátelský kolektiv
  • Stabilní stále se rozvíjející společnost
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a večírky
  • Místo výkonu práce: okres Semily
  • Nástup možný ihned

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup