Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí automobilů – mladá boleslav

referenční číslo: A7279 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu. Oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko. Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

Náplň práce

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:
* Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)
* Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)
* Posouzení vizuálního stavu vozidel
* Nacenění možných oprav
* Prezentaci finální cenové nabídky
* Drobné papírování

Požadujeme

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti
* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat
* Chuť dotahovat věci do konce

Nejsi si v některém z těchto bodů sám sebou jistý? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Nabízíme

* Smlouvu na dobu neurčitou
* 15 dní v měsíci volno (práce na směny)
* Garantovaná mzda ve zkušební době 30 000 Kč
* Možnost kariérního růstu
* Výhodou slevu při nákupu auta
* Firemní školku
* Slevy na sport, kulturu, dovolenou

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Boleslavská 1042, Kosmonosy, 29306

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: nákupní pro prodejní řetězce, nákupčí, obchodní zástupce, obchodně technický zástupce, odhadce, pracovník nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení