Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí automobilů - hradec králové (A10491)

referenční číslo: A10491 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe!

Náplň práce

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:
* Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)
* Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)
* Posouzení vizuálního stavu vozidel
* Nacenění možných oprav
* Prezentaci finální cenové nabídky
* Drobné papírování

Pokud chceš vidět, jak to u nás doopravdy chodí, koukni na video!

Požadujeme

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti
* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat
* Chuť dotahovat věci do konce

Nejsi si v některém z těchto bodů sám sebou jistý? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Nabízíme

* Smlouvu na dobu neurčitou
* Pracovní doba Po-Pá
* Možnost kariérního růstu
* Výhodnou slevu při nákupu auta
* Bonus za doporučení nového zaměstnance
* Slevy na sport, kulturu, dovolenou

Místo pracoviště: Koutníkova 272/39, Hradec Králové, 50301

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Profese: nákupčí, nákupčí, kupec, obchodník, pracovník nákupu, technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy