Typ nabídky

Minimální mzda

Nabídkový manažer v elektru (40-44.000 Kč)

referenční číslo: 37752 | aktuálnost: 05.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte VŠ elektro vzdělání? Hledáte novou pracovní příležitost? Chcete mít jistotu zaměstnání?
Tak nám o sobě dejte co nejdříve vědět a pošlete nám svůj životopis!

Stabilní a nadnárodní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:
NABÍDKOVÝ MANAŽER V ELEKTRU (40-44.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování nabídek pro zákazníky dle jejich požadavků
  • E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • Kalkulace nabídek
  • Komunikace napříč firmou

Požadujeme

  • VŠ obor elektro
  • Komunikativní AJ
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Praxi na podobné pozici výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Super kolektiv
  • Možnost nástupu: IHNED
  • Lokalita: Blanensko

Mzda: 40 000 - 44 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace, Technika, elektrotechnika, Strojírenství