Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdová účetní

referenční číslo: 45681 | aktuálnost: 31.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte znalosti mzdového účetnictví? Baví Vás práce s čísly? Máte zkušenost z výrobního závodu?

V našem týmu hledáme nového kolegu/gyni na pozici: Mzdová účetní
zpracování mezd ve výrobnní sféře-práce v mzdovém systému Permis vedení evidence o příjmech, srážkách, čerpání dovolené, absenci z důvodu nemoci, evidence přesčasů vystavuje na žádost zaměstnance příslušná potvrzení, provádí závazné propočty pro účel nárokování sociálních dávek zaměstnancem, přídavků pro děti apod. zpracování požadovaných statistik a evidencí, zpracování a odesílání potřebných výkazů úřadu sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění vedení aktuální účetní evidence, vytváří příslušné doklady tak, aby bylo zabezpečeno přesné účtování o veškerých pohledávkách a závazcích vůči zaměstnancům zabezpečení správného zúčtování mezd a odměn jednatelů a členů statutárních orgánů spolupráce s ostatními odděleními firmy ohledně mzdových záležitostí

Požadujeme

vzdělání ekonomického směru praxi z obdobné pozice ve výrobní společnosti komunikativnost a organizační schopnosti

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu 5 týdnů volna 2 sick days příspěvek na dopravu dotované stravování odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR