Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdová účetní (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 40954 | aktuálnost: 21.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte prokazatelnou zkušenost na pozici mzdové účetní? KOmunikace v angličtině Vám není cizí? Už jste pracovali se systémem SAP? Tak to hledáme právě Vás!

Pošlete mi Váš životopis v ANGLIČTINĚ ještě dnes!

Pro významného mezinárodního klienta hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici:
MZDOVÁ ÚČETNÍ (45-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování mezd
  • Příprava podkladů mzdové agendy
  • Práce v SAPu a s docházkovým systémem
  • Komunikace s příslušnými orgány/úřady
  • Komunikace s ostatními odděleními a uchazeči o zaměstnání

Požadujeme

  • Prokazatelnou praxi na pozici mzdové účetní a v oblasti HR
  • Znalost mzdové legislativy
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Velmi dobrou znalost SAP a PC
  • Orientace v daňových předpisech

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • MULTISPORTKA
  • Stravenky
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno-jih

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Personalistika, HR