Typ nabídky

Minimální mzda

Montér stavebních izolací

referenční číslo: 41679 | aktuálnost: 10.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám montéra pro aplikaci izolační pěny! Práce je vhodná pro fyzicky zdatné a manuálně zručné uchazeče, kteří se nebojí práce ve výškách (lešení, střechy) a vlastní řidičský průkaz. Aplikace probíhá přímo na stavbách rodinných domů v dojezdové vzdálenosti od Hradce Králové - od pondělí do pátku, víkendy a svátky volné! Praxe není potřeba, u nás pracují i lidé z jiných oborů a s rozličným vzděláním - vše potřebné Vás naučíme, důležitá je spolehlivost a chuť do práce. Náplň práce: instalace tepelné izolace ve formě pěny převzetí stavby, aplikace pěny, předání zákazníkovi manipulace s materiálem a nanášecí pistolí práce ve výškách (střechy, lešení)

Požadujeme

prozákaznický přístup (příjemné vystupování při komunikaci s klientem) fyzická zdatnost a manuální zručnost ochota pracovat na stavbách (léto/zima) řp. B pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

stabilní práci s dlouhodobou perspektivou kompletní zaškolení fixní nástupní mzdu 30.000Kč hrubého po zapracování výdělek 35.000Kč čistého a více práci od pondělí do pátku, víkendy a svátky volné   Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis přes "odpovědět".
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura