Typ nabídky

Minimální mzda

Montér eskalátorů (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 38456 | aktuálnost: 04.09.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v elektrotechnice nebo jste absolvent v tomto oboru? Nejste fanouškem stereotypní práce na jednom místě? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!

Nadnárodní koncern hledá nového kolegu na pozici:

MONTÉR ESKALÁTORŮ (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací
  • Montáž eskalátorů a výtahů
  • Spolupráce s dodavateli ostatních prací
  • Spolupráce s kolegy montéry

Požadujeme

  • SOU/SŠ, v oboru elektro
  • Odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §5
  • výhodou je praxe se zdvihacími zařízeními
  • ŘP sk. B
  • ochotu cestovat v rámci Prahy

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport/relax
  • Vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika