Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník se mzdou až 29 000 Kč + volné víkendy Brno

referenční číslo: 5c62c8a3babecf5811509553 | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- manuální práce u výrobní linky (kontrola, dohotovená výrobků)
- obsluha strojů
- kompletace, montáž kovových komponentů a jejich balení
- práce dle pokynů nadřízeného
- kontrola kvality

Požadujeme

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat na směny (dle zařazení 2-3 směny)

Nabízíme

- stabilní zaměstnání s benefity + půl roční bonusy
- kariérní posun nebo navýšení mzdy po zkušební době
- ukázka výroby před nástupem
- hrubá mzda až 29 000 Kč (bez přesčasů)
- možnost práce i bez nočních směn
- volné víkendy
- dotované závodní stravování
- místo výkonu práce CT Park Brno Slatina - ukážeme Vám výrobu a náplň práce v rámci pohovoru

Mzda: 26 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy