Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník s možností být elektrikář !

referenční číslo: 39952 | aktuálnost: 28.02.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Ať už jsi čerstvý absolvent elektrooboru s vyhláškou 194/2022 Sb. nebo jen nadšenec do aut a motorů, kterému nebyla dána možnost adekvátního vzdělání, aby následně našel uplatnění v cechu elekrikářském. Nezoufej! Máme pro tebe jedinečnou ŠANCI! Pokud jsi ochoten se rok školit a zároveň být naším zaměstnancem v třísměnném provozu, pak ti nic nebrání zaslat mi životopis a uchopit tuto šanci dřív než to udělají ostatní!

Náplň práce

  • Budeš kápo-zkoušeč - bez vyhlášky pod dohledem
  • Kámoši z výroby ti smontují motor
  • Ty se na montáži taky podílíš
  • Hlavní tvoje práce bude otestovat, zda to udělátko bude fungovat a zdatně pohánět přibližovací stroje
  • Nepouštíme ven žádné nefunkční ,,šmé" - o to se postaráš
  • Všechny svoje testovací hračky si budeš uklízet a hýčkat

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ obor nerozhoduje
  • Elektrovzdělání samozřejmě ohromnou výhodou včetně vyhlášky
  • Šikovné ruce, pracovní odhodlání a povaha zn. KÁMOŠ
  • Ochota pracovat na 3 směny
  • Ochota a chuť učit se a být lepší

Nabízíme

  • Nástupní plat 26 000 Kč + příplatky a bonusy
  • Nástupní BONUS 60 000 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci s fajn partou
  • Penzijní připojištění
  • Svoz z vybraných zastávek zdarma
  • Bonus za doporučení kandidáta
  • Dotovaná kantýna
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Čistící a ošetřující prostředky
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Firemní akce
  • Místo výkonu - Brno

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Kvalita, kontrola jakosti, Doprava, logistika, Potravinářství a chemie