Typ nabídky

Minimální mzda

Montážník-Hydraulikář, Operátor lakovny a pálícího stroje

referenční číslo: 62fca418cd512c56c60cce82 | aktuálnost: 22.02.2023

WOLIP s.r.o.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní a neustále rostoucí firmu ve Šternberku, obsazujeme několik pozic do výroby:

Náplň práce

MONTÁŽNÍK - HYDRAULIKÁŘ, 1 SMĚNA:

  • Zodpovědnost za správnou montáž hydraulických součástí stroje

MONTÁŽNÍK, 1 SMĚNA:

  • Montáž moderních strojů

OPERÁTOR LAKOVNY, 2 SMĚNY:

  • Příprava materiálu k lakování

  • Zavěšování dílů do lakovací linky

OPERÁTOR PÁLICÍHO STROJE, 2 SMĚNY:

  • Obsluha plazmového (pálícího) stroje

Požadujeme

  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • Manuálně zručný, spolehlivý a pečlivý kolega
  • Uvítáme i absolventy

Nabízíme

  • Náborový bonus 10 000,- Kč
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Měsíční prémie až do výše 15%
  • Dva dny dovolené navíc
  • Odměna za doporučení nového kolegy 5 000,- Kč
  • Firemní stravování – bohatý výběr jídel
  • Vitamínové balíčky
  • Slevy na kulturní akce
  • Firemní akce pro naše zaměstnance a jejich rodiny
  • Příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště: Šternberk,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, lakýrník, montér, operátor, operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy