Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní technik

referenční číslo: 1617663815 | aktuálnost: 12.06.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, elektro instalační firmu s dlouholetou tradicí a sídlem pobočky v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní technik.

Náplň práce:

  • Instalace slaboproudých systémů
  • Výměny zařízení, opravy a pravidelné servisy příslušných technologií
  • Práce s elektronickými zabezpečovacími systémy, elektronickými požárními systémy, kamerovými systémy a systémy kontroly docházky, společně se strukturovanou kabeláží
  • Komunikace se zákazníkem
  • Práce převážně v okolí města Ostravy a Moravskoslezského kraje

Požadujeme:

  • Praxi, nebo vzdělání v technickém oboru
  • Znalost v oboru slaboproud nebo silnoproud - výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • Osvědčení o absolvování zkoušky Vyhlášky č. 50/1978 min. § 6 - výhodou
  • Praxe v oblastech EPS, EZS popř.kamerové či přístupové systémy - výhodou
  • Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
  • Ochotu absolvovat služební cesty mimo Moravskoslezský kraj
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Prémie
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Zázemí stabilní společnosti s celorepublikovou působností
  • Pravidelná školení
  • Kvalitní a kompletní pracovní vybavení zaměstnance je u nás samozřejmostí
  • Sociální jistoty
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Profese: elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik, revizní technik, servisní technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení