Typ nabídky

Minimální mzda

Montážní dělník - mosty

referenční číslo: 1607529078 | aktuálnost: 08.03.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, českou společnost založenou v roce 1997 a specializující se na odvodnění mostů za pomoci vlastních systémů, které si společnost sama vyvinula a zdokonalila natolik, že jsou součástí velkých mostních systémů a téměř každé dálniční stavby v České republice, hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážního dělníka.

Náplň práce:

  • Montážní práce na mostních konstrukcích a dálničních stavbách v rámci celé ČR
  • Služební cesty na území ČR, soboty a neděle jsou volné
  • Práce se provádí ve výškách (plošiny)

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru je výhodou
  • Praxe na obdobné pozici je výhodou
  • Zodpovědnost k odvedené práci
  • Dobrý zdravotní stav (práce ve výškách)
  • Zájem o stavební práce
  • Možnost jezdit na služební cesty (týdenní turnusy)

Nabízíme:

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr (smlouva)
  • Velmi dobré platové podmínky (35 – 50 000,-) dle praxe
  • Víkendy volné
  • Slušné jednání po celou dobu spolupráce
  • Stabilní tým
  • Místo výkonu práce je celá ČR, sídlo společnosti je v Liberci

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Reality, Technika, elektrotechnika

Profese: dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva