Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr zámečníků | Ostrava

referenční číslo: 43998 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného mistra, který je zvyklý vést mechaniky, zámečníky a zodpovídat za jejich dobře odvedenou práci. Těšit se můžete na příjemné pracovní prostředí, ranní směnu a prima benefity.
Vedení týmu zaměstnanců, kteří pracují na ranní a odpolední směnu Zodpovědnost za organizaci práce, termíny, plnění, kvalitu a BOZP Evidence docházky, hodnocení a odměňování zaměstnanců Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

Strojní vzdělání nebo vyučení Praxe na obdobné pozici Zkušenosti s vedením lidí Zodpovědnost a orientace na výsledky Schopnost činit rozhodnutí

Nabízíme

Stabilní pozici v rozvíjející se společnosti Zkrácený týdenní pracovní úvazek – 37,5 hod. Pravidelnou měsíční mzdu s variabilní složkou 5 týdnů dovolené Možnost příspěvku na penzijní připojištění Stravenky v hodnotě 150,-Kč/den Možnost občerstvení na pracovišti Zvýhodněné mobilní tarify atd.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl