Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby 1 směna

referenční číslo: 45450 | aktuálnost: 13.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti z výroby a chcete je dál uplatnit na vedoucí pozici? Máte praxi s vedením a koordinací zaměstnanců? Chcete pracovat na 1 směnu ? Ano? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Právě hledáme Mistra/Mistrovou na 1 směnu.
organizace práce ve svěřeném výrobním úseku-vedení 30 pracovníků na směně komunikace a vedení operátorů, spolupráce s vedoucím výroby řešení provozních problémů a motivace operátorů – odměňování pracovníků, příprava podkladů pro mzdy zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů, zajištění bezpečnosti práce práce v systému Dynamic AKCEPTA- vedení docházky, odměňování operátorů práce v čistém a moderním prostředí-nová hala s moderními stroji pracovní doba: 6:00-14:00 hod.

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti AJ-mírně pokročilá znalost zkušenosti s vedením týmu pracovníků

Nabízíme

práci ve stabilním týmu práce na 1 směnu-pracovní doba: 6:00-14:00 hod. kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu 5 týdnů volna 2 sick days jazykové kurzy dotované stravování příspěvek na penzijko možnost home officu-po zaučení a domluvě odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management