Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr stavby

referenční číslo: 44001 | aktuálnost: 01.05.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro ryze českou stavební společnost hledáme mistra stavební výroby. Čekají vás měsíční odměny za poctivě vykonanou práci, odpovědnost pouze za jednu stavbu v čase, příjemný kolektiv a mnoho dalšího. Pokud zvažujete změnu, pojďte to zkusit s námi!
Vedení týmu 3-4 dělníků na přidělených stavbách Sanace staveb, betonáže, zednické práce, statika Aktivní zapojení do procesu stavby a její koordinace Firmou zajištěné dojíždění k stavbám v rámci Moravskoslezského kraje

Požadujeme

Řidičský průkaz skupiny B Spolehlivost a týmové cítění Praxe v oboru staveb Zkušenost s vedením stavebního týmu výhodou

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení Měsíční prémie Mobilní telefon i soukromému užití Slevy na stavební materiál Zázemí stabilní společnosti Smlouva na rok, pak na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura