Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr sila

referenční číslo: 40378 | aktuálnost: 11.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Mistr sila

Náplň práce

Máte zemědělské či jiné technické vzdělání? Hledáte stabilní zaměstnání? Bavila by Vás práce v zemědělství? Pro velkokapacitní silo v Říkově u České Skalice hledám kandidáta na pozici Obsluhy/mistra!  Práce je přímo do kmene společnosti, na 1 směnu (ve vytíženém období žní směny 2).   Náplň práce: výkup rostlinných komodit (zvážení, vyhodnocení) manipulace se zbožím (převážení, zaskladnění) péče o komodity (sušení, číštění, přepouštění) obsluha velínu

Požadujeme

zemědělské nebo technické vzdělání základy práce na PC řp. B a T praxe s VZV nebo čelním nakladačem zodpovědný a pečlivý přístup

Nabízíme

stabilní zaměstnání na 1 - 2 směny stálou mzdu + příplatky + prémie + placené přesčasy 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijko stravenkový paušál příspěvky na dopravu, zdravotní péči atd.   Zaujala Vás nabídka? Pak mě neváhejte kontaktovat či zaslat životopis přes ikonu "odpovědět".
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Zemědělství, lesnictví