Typ nabídky

Minimální mzda

Medior backend developer, 75 - 110 000 Kč, Praha

referenční číslo: 6347fb1a665ce4ca8b09fb42 | aktuálnost: 11.01.2023

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Hledáte práci, kde Vám dají prostor pro Vaši osobní seberealizaci?

Hledáte práci, kde se budete odborně, profesně i mzdově posouvat dál?

Náš klient Vám může nabídnout zajímavou práci v IT oboru, zajímavý profesní růst a motivační finanční ohodnocení.

Profil klienta:

Náš klient rozšiřuje svůj vývojářský tým a hledá aktivní nadšence v oblasti vývoje webových aplikací na pozici MEDIOR BACKEND DEVELOPER.

Nabízíme Vám:

- zajímavou a různorodou práci v zajímavém a atraktivním oboru

- aktivní tým kolegů + velmi atraktivní pracovní prostředí moderní firmy v Praze

- odpovídající mzdové ohodnocení, cca 75 - 110 000 Kč, dle dohody, práci na OSVČ

- bonusy, zajímavé firemní akce, občerstvení na pracovišti, vše potřebné pro dobrý výkon práce

- 20 dnů dovolené + 5 sick days dnů, notebook, telefon, karta Multisport apod.

- možnost osobní seberealizace, profesního rozvoje, a realizace vlastních nápadů v praxi

Naopak uvítáme:
- prokazatelnou orientaci v PHP 7.4+ (medior), zkušenosti s frameworkem NETTE (medior)

- zkušenost s verzovacím systémem GIT, prácí s REST API, s přesahem do HTML, CSS, JS

- aktivní schopnost komunikace s externími teamy, spolupráce s UI / UX teamy

- alespoň mírně komunikativní AJ (cca A2 a vyšší)

Pro koho je pozice vhodná:
Pozice je vhodná pro kandidáty/ky, kteří již mají prokazatelné zkušenosti s kódováním.

V případě, že chcete být součástí klientova přátelského IT týmu a toužíte se pohybovat ve světě vývoje softwaru pro finanční trhy, je tato pozice určena právě Vám.

Pokud jsme Vás zaujali, velmi rádi si o možnosti práce s Vámi popovídáme.

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 75 000 - 110 000 Kč

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday