Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálový inženýr Ostrava (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 27689 | aktuálnost: 23.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se stát součástí R&D centra a podílet se na vývoji zejména průmyslových a technických lepidel a plastů používaných pro výrobu obalového matriálu pro přepravu elektronických zařízení? Domluvíte se bez problémů anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MATERIÁLOVÝ INŽENÝR Ostrava (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Podílení se návrhu vhodných materiálů pro obaly koncového výrobku
  • Návrhy nových technologií pro výrobu obalového materiálu
  • Práce s materiálem jako např. plast, lepenka, průmyslová a technická lepidla aj.
  • Testování funkčnosti zvolených materiálů
  • Podílení se na vývoji nových technických řešení pro obalový materiál
  • Práce s dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Znalost materiálové inženýrství (zejména oblast lepidel, plastů)
  • Samostatnost, proaktivnost, pečlivost

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasného home office
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Sick Days
  • Multisport kartu
  • Nástup: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Kvalita, kontrola jakosti, Věda a výzkum