Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Marketingový špecialista se SJ

referenční číslo: 11-19-400683 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš za sebou prácu v agentúre, ideálne fullservisovej a hovoríš slušne po anglicky? Slovenčina je tvoj rodný jazyk? Poznáš rozdiel medzi ATL a BTL a medzi B2B a B2C?

Hľadáme niekoho, pre koho nie sú výrazy ako ROI, dpi, CPC, RTB, CMYK, RGB neznáme.
Kto si dokáže poradiť s každým eventom, má cit pre grafiku a vie pripraviť zmysluplný brief pre agentúru.
Niekoho, kto vidí v texte chybu na prvý pohľad a má v malíčku správu sociálních sietí, prácu s komunitami ako i produkciu a je jasný doťahovač, ktorý na nič nezabudne.
Ak nemáš navyše problém štvrtinu času tráviť na Slovensku, si náš človek.

Konkrétne povinnosti a zodpovednosti:
- Realizácia marketingových aktivít v termínoch – koordinácia, monitoring, analýza efektivity
- Zaistenie pracovnej inzercie, vyhľadávanie vhodných zdrojov (on-line vs off-line), koordinácia zadávania inzercie a vedenie štatistiky inzercie
- Zodpovednosť za zvyšovanie počtu reakcií a návštevnosť webu
- Komunikácia s reklamnou a digitálnou agentúrou – zadávanie PPC kampaní
- Marketingová podpora jednotlivých pobočiek - tvorba letákov, branding pobočiek, pomoc s lokálnymi kampaňami
- Event marketing - príprava a koordinácia akcií pre kandidátov a klientov, organizácia interných akcií pre zamestnancov
- E-mail marketing
- Zaistenie marketingových prieskumov a ankiet
- Správa účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Linkedin, Instagram) na dennej báze
- Analýza efektivity všetkých zdrojov formou ROI
- Cestovanie do slovenských pobočiek (Bratislava, Žilina, Nitra, Košice, Prešov)

Požadujeme

Prednosť dáme uchádzačom, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:
- Slovenčina na úrovni rodeného hovorcu
- Predchádzajúce prokazatelné pracovné skúsenosti v marketingu min 3 roky
- Schopnosť doťahovať úlohy do konca
- Skúsenosť s riadením facebookových stránok, orientácia v sociálnych sieťach (Linkedin, Facebook a. p.)
- Dobrá znalosť online prostredia
- Schopnost vést porady a konferenční hovory v AJ. Schopnost se domluvit s mezinárodním týmem kolegů.

Nabízíme

- štvrťročné bonusy
- 4 dni plateného voľna okrem zákonných sviatkov
- 2 dni práceneschopnosti/rok
- kafetéria až do výšky 14 400 Kč/rok
- príspevok na stravovanie
- home office
- multisport karta
- možnosť odborného vzdelávania
- kancelárie v Palladiu s veľmi dobrou dostupnosťou
- služobné cesty na Slovensko

Mzda: 42 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Česká republika

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní